Олімпійського чемпіона — 2016 зі спортивної гімнастики Олега Верняєва вдесяте визнано найкращим спортсменом місяця в Україні. Звання найкращого тренера листопада отримує його наставник, головний тренер яоловічої збірної команди Україні Геннадій Сартинський.

Український спортсмен виборов срібну медаль чемпионату світу у Досі, Катар, що стало найвищим досягненням в олімпійських видах програми.

На світовій першості досвідчений гімнаст після тривалої паузи, пов’язаної із травмами плеча та ноги, відмінно виконавши у фіналі вправу на брусах, виборов звання віце-чемпіона світу — 2018.

Також, у цьому місяці, не було рівних гімнасту Верняєву у вправах на брусах на Кубку світу в Котбусі (Німеччина), де він здобув золоту медаль.

Відзначимо, що отримавши звання найкращого спортсмена місяця, Олег Верняєв здобув вже десяту нагороду Національного олімпійського комітету України.